Read Time:2 Minute, 9 Second

 

Portale randkowe to świetna opcja na poznanie nowych osób. Świat idzie do przodu. Teraz możemy nawiązać nowe znajomości za pomocą telefonu, laptopa czy tabletu. Portali randkowych jest naprawdę sporo. Różnią się one od siebie wyglądem czy sposobem działania. Jak wybrać ten najlepszy? Na co zwracać uwagę? Co jest lepsze Badoo czy Sympatia? Odpowiadamy! 

Portale randkowe opinie. Jak wybrać odpowiedni portal randkowy?

Zacznijmy od kryteriów. Portal randkowy powinien być przede wszystkim prosty w obsłudze. W końcu nie korzystają z niego tylko i wyłącznie osoby młode, które internet mają opanowany w 100%, ale także i te w średnim wieku czy starsze. Kolejnym aspektem jest ilość użytkowników. Oczywiście, im więcej kont na portalu randkowym, tym większa szansa, że znajdziesz drugą połówkę.

Niektóre portale randkowe są płatne, inne darmowe, a jeszcze inne posiadają dodatkowe funkcje tzw. premium, za które płaci się miesięczną subskrybuje. Warto, aby portal posiadał takie opcje, jednak nie powinny być one wymagane. Portal randkowy powinien być także bezpieczny. W końcu wpisujemy tam swoje dane, miasto w którym mieszkamy, logujemy się za pomocą maila czy numeru telefonu. Te dane powinny pozostać tajne.

Badoo opinie

Badoo to portal randkowy z którego korzysta naprawdę sporo osób. Rejestracja jest naprawdę prosta, a uzupełnienie profilu zajmie ci wyłącznie kilka minut. Możesz tam dodać swoje zdjęcia, opisać siebie w fajny sposób, odpowiedzieć na kilka pytań (twoje odpowiedzi będą widoczne na twoim profilu) oraz zaznaczyć czego szukasz, jaki masz stosunek np. do papierosów, alkoholu, dzieci czy jaka jest twoja wymarzona randka.

Z Badoo często korzystają osoby w średnim wieku lub starsze. Wśród młodych znacznie popularniejszy jest Tinder, który ma dość podobne działanie. Coraz częściej jednak zamiast Tindera, wybiera się Badoo. Przynajmniej w Polsce. Aplikacja liczy ponad 460 milionów osób, zatem spokojnie znajdziesz tam kogoś, z kim złapiesz super kontakt. Dodatkowo możesz wykupić opcje premium, wysyłać naklejki czy też prowadzić wideo rozmowę.

 

Sympatia opinie

O Sympatii z pewnością słyszałeś nie raz. Jest to najstarszy polski portal randkowy, obecnie dostępny także jako aplikacja na smartfona (zarówno na Androida, jak i na iOS). Idea aplikacji jest oczywiście taka sama jak w przypadku Badoo czy Tindera, czyli znalezienie drugiej połówki, jednak jest jeden minus. Sprawdź w zakładce sympatia opinie co ludzie piszą na portalu loca-love.pl a nic więcej Cię nie zaskoczy!

Zdecydowanie najgorszym aspektem korzystania z Sympatii jest fakt, iż aby w pełni korzystać z aplikacji, należy opłacić abonament co miesiąc. Pełna wersja aplikacja umożliwia bowiem wybranie praktycznie każdego parametru drugiej osoby i dokładnej lokalizacji. Co znacznie ułatwia poszukiwania. Wersja darmowa aplikacji może być lekko nużąca, jako że będzie nam pokazywać sporo osób kompletnie niedopasowanych do nas.

Happy
Happy
18 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
18 %
Sleepy
Sleepy
27 %
Angry
Angry
18 %
Surprise
Surprise
18 %

Tagi:

  • sympatia czy badoo
  • https://gospodarstwo net/badoo-czy-sympatia-co-wybrac/
  • badoo czy sympatia
  • co lepsze badoo czy sympatia

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous post Jak zaadoptować i ocieplić poddasze?
Next post Jak dobrać pistolety do piaskowania do naszych potrzeb?