Zarządzalność, efektywność energetyczna i ekonomiczność – to wymieniane przez klientów zalety rozwiązania Inf raStruxure

Prostota zintegrowanego systemu – odzyskiwanie danych z macierzy

lnfraStruxure są to modułowe rozwiązanie APC by Schneider Electric przeznaczone dla serwerowni i centrum danych. System składa się z szaf, wymienialnych modułów zasilania, modułowego chłodzenia rzędowego, zasilaczy UPS i wbudowanych narzędzi do zarządzania. Poniżej przedstawiamy kilka opinii klientów, którzy wdrożyli rozwiązania lnfraStruxure.

Nowa architektura lnfraStruxure umożliwia otwarcie Atlanta MTC i wyposażenie szaf oraz uruchomienie serwerów w niecały tydzień licząc od ukończenia budowy pomieszczenia w którym ma się znajdować serwerownia.

Siła proaktywnego zarządzania

Modułowa budowa akumulatorów oraz możliwość monitorowania obiektu z poziomu przeglądarki WWW pozwala wykrywać drobne usterki zanim urosną one do rangi wielkich problemów. Urządzenia do monitorowania środowiska pracy NetBotz™ i funkcje powiadamiania o zdarzeniach przyczyniają się do tego, że pracownicy nie muszą ciągle monitorować systemu. Instalacja urządzenia InRow™ SC zapewnia efektywne, nadmiarowe chłodzenie centrum danych. Potrafi chronić i chłodzić całość przedsiębiorstwa. Z perspektywy długoterminowego łącznego kosztu posiadania, APC by Schneider Electric zapobiega nieplanowanym przestojom i oszczędza czas.

Elastyczność gwarancją dostępności

W takich miejscach jak np. szpitale takie rozwiązania są szczegolnie przydatne. W takich placówkach o powierzchni ponad 2,5 min stóp kwadratowych, gdzie przeciętnie na każdych 930 stopach jest zainstalowany punkt infrastruktury sieciowej, infrastruktura chłodzenia InRow APC by Schneider Electric zaspakaja potrzeby i jest liderem innowacyjności na rynku. Jest ona o wiele bardziej efektywna, niż wcześniej używane technologie.

W planach jest osiągnięcie dostępności aplikacji i infrastruktury w służbie zdrowia na poziomie 99,97%. Technologie APC by Schneider Electric, dzięki urządzeniom chłodzenia o zmiennej prędkości i minimalizującym ryzyko awarii w jednym punkcie, pomagają w osiągnięciu tych celów.