Read Time:4 Minute, 24 Second

złamany pendrive odzyskiwanie danych Najlepsze narzędzia do odzyskiwania danych na Androida

Android Data Recovery posiada intuicyjny graficzny interfejs użytkownika, który pozwala użytkownikom zlokalizować usunięte pliki. Może również naprawić różne problemy związane z utratą danych, takie jak uszkodzony ekran lub czarny ekran. Może nawet wyodrębnić dane z uszkodzonego urządzenia. Jeśli Twoje urządzenie jest zakorzenione lub ma uszkodzony ekran, możesz użyć Android Data Recovery, aby przywrócić utracone dane.

Wiertło tarczowe

Disk Drill do odzyskiwania danych Android to program, który umożliwia użytkownikom odzyskanie utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Program ma możliwość skanowania wewnętrznych i zewnętrznych partycji pamięci masowej, a także jest w stanie odzyskać utracone dokumenty, obrazy, filmy i muzykę. Obsługuje szeroką gamę urządzeń z systemem Android, w tym smartfony Nexus. Może również odzyskać dane z tabletów z systemem Android. Podczas gdy niektóre nowsze wersje Androida mogą wymagać rootowania, Disk Drill czyni ten proces tak prostym, jak to tylko możliwe. Zawiera instrukcje krok po kroku dotyczące rootowania urządzenia i prowadzi użytkownika przez ten proces.

Aby użyć Disk Drill dla Androida, najpierw odblokuj swoje urządzenie. Gdy już to zrobisz, dotknij siedem razy pola Build Number, aby włączyć Opcje Dewelopera. Następnie odwiedź Ustawienia > Opcje deweloperskie i przyznaj aplikacji pozwolenie na rootowanie urządzenia. Gdy już to zrobisz, Disk Drill wyświetli listę dysków, które można przeskanować.

Disk Drill do odzyskiwania danych z Androida obsługuje różne formaty plików, w tym pliki skompresowane. Może również odzyskać usunięte pliki i kopie zapasowe. Obsługuje ponad 6000 telefonów z systemem Android i obsługuje wersje 2.3-9.0. Może nawet przywrócić dane z uszkodzonego lub uszkodzonego telefonu. Aplikacja pozwala również użytkownikom na tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych, dzięki czemu mogą nadal korzystać ze swojego telefonu.

Disk Drill dla Androida ma wiele cech, które odróżniają go od swoich konkurentów. Jego interfejs użytkownika jest prosty i nowoczesny, co ułatwia użytkownikom korzystanie z niego. Ponadto aplikacja obsługuje setki formatów plików, w tym surowe pliki fotograficzne i wideo. Ma również bezpłatną wersję próbną, która pozwala odzyskać 500 MB danych. Jego funkcje tworzenia kopii zapasowych umożliwiają odzyskanie plików w razie potrzeby i jest kompatybilny z większością systemów plików.

Recoverit

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recoverit Android to doskonałe narzędzie do odzyskiwania plików ze smartfonów i tabletów z systemem Android. Jest kompatybilny z urządzeniami z systemem Android w wersji 2.0 lub nowszej i obsługuje wiele różnych formatów plików. Program może odzyskać pliki z karty SD i pamięci wewnętrznej. Posiada również możliwość odzyskiwania plików z plików baz danych. Mogą one zawierać nazwę, adres e-mail i czas, a także pliki multimedialne. Aby przywrócić pliki, wystarczy kliknąć na nie lewym przyciskiem myszy i wybrać opcję Odzyskaj.

Możesz pobrać Recoverit z jego oficjalnej strony internetowej. Alternatywnie możesz pobrać oprogramowanie dla iPhone’a lub Maca, odwiedzając jego stronę pobierania. Aby zainstalować oprogramowanie, musisz dwukrotnie kliknąć plik Recoverit_setup_full. Po zakończeniu instalacji możesz rozpocząć odzyskiwanie danych.

Recoverit jest w stanie odzyskać dane ze wszystkich typów nośników pamięci, w tym kart SD i telefonów. Do wyboru są dwa tryby: bezpośrednie odzyskiwanie danych z telefonu lub użycie karty SD w celu uzyskania dostępu do danych przechowywanych na urządzeniu zewnętrznym. Oprogramowanie może odzyskać dokumenty, pliki multimedialne, a nawet historię połączeń i wiadomości. Posiada również funkcję podglądu, dzięki czemu można wyświetlić podgląd usuniętych plików i filmów przed przystąpieniem do procesu odzyskiwania.

Recoverit obsługuje urządzenia z systemem Windows oraz Android. Program może być zainstalowany na każdym z tych urządzeń i jest darmowy. Należy jednak upewnić się, że pobieramy odpowiednią wersję dla swojego urządzenia, aby uniknąć problemów.

Tenorshare UltData

Jeśli straciłeś pliki z telefonu z systemem Android, możesz je teraz odzyskać dzięki Tenorshare UltData for Android. To oprogramowanie jest w stanie odzyskać wiele rodzajów danych z urządzeń z systemem Android, w tym zdjęcia, filmy i dokumenty. Wykonuje szybkie skanowanie urządzenia i odzyskuje pliki, których potrzebujesz niemal natychmiast. Jako bonus, można również filtrować wyniki skanowania, co pozwala znaleźć konkretne pliki, których potrzebujesz. Potężna technologia odzyskiwania danych obsługuje również szeroki zakres przypadków użycia.

Tenorshare UltData jest kompatybilny ze wszystkimi telefonami z systemem Android. Nie wymaga dostępu root i odzyskuje utracone pliki bezpośrednio z urządzenia. Jego przyjazny interfejs sprawia, że jest łatwy w użyciu. Wszystkie funkcje są wyświetlane bezpośrednio z przodu programu, co pomaga w wykonywaniu szybkich operacji.

Tenorshare UltData obsługuje wiele typów odzyskiwania danych, w tym pliki audio i wideo, a także kontakty, SMS-y i dane WhatsApp. Oprogramowanie jest szybkie i bezpieczne w użyciu i nie wpływa na wydajność urządzenia. Plus, nie musisz mieć żadnej wcześniejszej wiedzy technicznej, aby korzystać z programu. Jest również lekki, więc nie będzie bagno swoje urządzenie w dół.

Oprócz przywracania utraconych plików Androida, UltData umożliwia również użytkownikom przywracanie utraconych zdjęć, wiadomości WhatsApp i pojedynczych plików. Oprogramowanie obsługuje również urządzenia z systemem Android bez roota. Z dużym wskaźnikiem sukcesu w branży odzyskiwania danych, ten program jest doskonałym wyborem dla użytkowników, którzy potrzebują narzędzi do odzyskiwania danych. Może przywrócić utracone pliki, niezależnie od tego, czy zostały one przypadkowo usunięte, czy też zostały spowodowane awarią systemu.

Jako oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida, Tenorshare UltData for Android ma możliwość przywrócenia utraconych plików z pamięci wewnętrznej i zewnętrznej. Użytkownicy mogą odzyskać usunięte dokumenty, zdjęcia, filmy i wiadomości WhatsApp bez kopii zapasowej. Może również przywrócić dokumenty i pliki multimedialne z pudełek telewizyjnych.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Happy
Happy
15 %
Sad
Sad
15 %
Excited
Excited
30 %
Sleepy
Sleepy
20 %
Angry
Angry
15 %
Surprise
Surprise
5 %
Previous post Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych
Next post Budowa i montaż ogrodzenia akustycznego