Odzyskiwanie danych Odzyskaj swoje pliki z kart pamięci i innych dysków twardych z łatwością

photo
Odzyskiwanie danych z dysku zewnętrznego Top 5 programów.

Odzyskiwanie danych Być może przypadkowo usunąłeś jakieś pliki z komputera i potrzebujesz odzyskiwania danych z kart pamięci. A może Twój komputer nagle wyłączył się niespodziewanie i zostawił Cię bez działającego komputera. Niezależnie od przyczyny, teraz trzeba odzyskać dane z kart pamięci. I jak można to zrobić? Możesz spróbować otworzyć oprogramowanie do odzyskiwania danych i spojrzeć na listę plików, które zostały zapisane dla Ciebie. Ale jeśli jesteś taki jak ja i lista plików jest długa, jesteś bardziej zainteresowany wiedząc, jak można rzeczywiście odzyskać dane.

Przywracanie danych spośród krążka zepsucie przezorne tudzież machinalne.

Fizyczne uszkodzenie karty pamięci USB jest jednym z najczęstszych powodów odzyskiwania danych z kart pamięci. Odzyskiwanie danych https://plotery.org/2021/08/11/odzyskiwanie-danych-z-hdd-to-mozesz-zrobic-darmowym-programem/ Nawet pliki, które zostały trwale usunięte, nadal znajdują się gdzieś na komputerze (lub dysku USB, zewnętrznym dysku twardym, smartfonie itp.) I, co dziwne, nawet jeśli zrobiłeś wszystko, co możliwe, aby „uporczywie” usunąć dane z dysku, to nadal nie będzie działać. Fizyczne uszkodzenie urządzenia zazwyczaj wynika z błędu oprogramowania – w takim przypadku należy pobrać i uruchomić oprogramowanie ponownie, aby odzyskać pliki.

Przywracanie danych z przekaźnika realiów w obecnym wesprze niepłatny zasób.

Oczywiście, są też inne sytuacje, w których fizyczne uszkodzenie kart pamięci USB może nie być problemem. Być może przypadkowo sformatowałeś swój napęd USB. Jeśli tak, nadal można zrobić niektóre z odzyskiwania danych z kart pamięci zaraz po sformatowaniu. To nie będzie odzyskać absolutnie wszystko, ale będzie to zapobiec utracie niektórych danych. Tak więc, jeśli przypadkowo sformatowany, a następnie zapomniał o formatowaniu ponownie, a następnie próbował zrobić odzyskiwanie danych z kart pamięci USB, nadal można zrobić kilka rzeczy, aby uratować swoje ważne dane.

Odtwarzanie danych z krążku opłata Stapiaj 5 darmowych programów.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić jest „usunięcie” starej partycji. Aby to zrobić, trzeba będzie wykonać jedną z dwóch metod – „FAT32” lub „FAT” typów plików. W zależności od tego, co próbujesz odzyskać, może się okazać, że typy plików nie są dostępne. Dlatego trzeba zrobić kilka badań, i zdecydować, która metoda będzie dla Ciebie najlepszy.

Nawet jeśli nie masz karty pamięci, możesz napotkać ten problem. Dzieje się tak, ponieważ niektóre systemy plików są zaprojektowane do odczytu plików z określonego katalogu na dysku fizycznym, a system Windows jest na tyle inteligentny, że myśli, iż jeśli nazwa dysku jest taka sama jak system plików, to prawdopodobnie oznacza to te same dane. Niestety, jeśli użyta zostanie niewłaściwa litera dysku, dane na dysku zostaną uszkodzone, a całość danych zostanie prawdopodobnie utracona. W takim przypadku należy poszukać oprogramowania do odzyskiwania danych, które potrafi odczytać dane bezpośrednio z systemu plików na dysku twardym.

Innym problemem, który możesz napotkać podczas próby odzyskania plików z karty pamięci jest samo urządzenie magazynujące. Niektórzy ludzie używają małych zewnętrznych dysków twardych, aby zapisać wszystkie swoje informacje, a te mogą być rzeczywiście niekompatybilne z niektórymi rodzajami programów do odzyskiwania danych. Ważne jest, aby spojrzeć na oprogramowanie do odzyskiwania danych, które masz zamiar użyć przed wybraniem urządzenia pamięci masowej. Jeśli chcesz być w stanie odzyskać pliki z dowolnego urządzenia pamięci masowej, upewnij się, że najpierw sprawdzić wymagania dotyczące kompatybilności.

Odtwarzanie danych spośród deklaracji pamięcinie komplet mozesz zorganizować oddzielnie.

Odzyskiwanie danych z kart pamięci i innych dysków twardych może być również nieco trudne, jeśli dane zostały utracone w wyniku przypadkowego skasowania. W rzeczywistości można odzyskać usunięte pliki z kart pamięci i dysków twardych w ten sposób, ale proces ten jest często nieco trudniejszy. Powodem jest to, że usunięte pliki są w rzeczywistości nadal na dysku. W celu odzyskania tych plików, trzeba będzie zlokalizować wszystkie pliki, które zostały usunięte, a następnie znaleźć ich lokalizację ponownie.

Jeśli szukasz programu do odzyskiwania danych, który wykona pracę szybko i łatwo, sprawdź nasze recenzje ekspertów ds. odzyskiwania danych. Przetestowaliśmy wiele różnych programów i możemy Ci powiedzieć, które z nich są najlepsze. Jeśli chcesz odzyskać swoje dane tak szybko, jak to możliwe, ważne jest, aby użyć odpowiedniego programu. Poszukaj oprogramowania do odzyskiwania danych, które ma dobre ogólne doświadczenie i dobrą historię skuteczności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Sztachety plastikowe dowodzące niezniszczalność także proste obcieranie.
Next post Odzyskiwanie danych z z uszkodzonego dysku SSD darmowe programy a może lepiej doświadczony serwis.