Odzyskiwanie danych

photo
Odzyskiwanie danych z HDD tak poznasz fachowca.

Odzyskiwanie danych Co może zrobić oprogramowanie do odzyskiwania danych? Jeśli straciłeś swoje dane, to prawdopodobnie nadszedł czas, aby poszukać skutecznego programu do odzyskiwania danych. Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest generalnie w stanie niemal cudownie pomóc w wielu sytuacjach, a w innych jest całkowicie bezużyteczne. Najlepsze ze wszystkich programów do odzyskiwania plików, które zostały ostatnio sprawdzone, ułatwiają odzyskiwanie utraconych plików z regularnych wirujących dysków twardych, kart pamięci flash, kart SD i praktycznie wszystkich innych typów przenośnych urządzeń pamięci masowej, takich jak telefon.

Przywracanie danych z kręgu niemiłego przebojowe honorowe plany.

Większość ludzi martwi się o cenę tych programów, ale w rzeczywistości, najdroższe narzędzie niekoniecznie jest najlepsze (lub nawet „najlepsze” w większości przypadków). Odzyskiwanie danych https://kafelamps.com/odzyskiwanie-danych-z-uszkodzonego-dysku-top-5-programow/ Większość użytkowników nie doświadcza żadnych problemów z większością programów dostępnych na rynku. Interfejs użytkownika, choć nie jest szczególnie szybki ani przyjazny dla użytkownika, jest łatwy w użyciu. Podobnie, System operacyjny dysku (DVD System operacyjny dysku), który pochodzi z większości narzędzi do odzyskiwania danych nie jest wcale zły. W rzeczywistości, niektórzy użytkownicy wolą to DVD niż, powiedzmy, „prawdziwe” rzeczy.

Przywracanie danych spośród krążka rzekomego Zatapiaj 5 bezpłatnych pomysłów.

Co z resztą narzędzi? Cóż, tak naprawdę nie ma potrzeby korzystania z żadnego z tych narzędzi, jeśli próbujesz odzyskać jeden mały plik, taki jak kaseta z grą. Jeśli masz cały dysk twardy (lub wiele dysków), który wymaga odzyskiwania danych, będziesz potrzebował specjalistycznego programu. Dla większości użytkowników domowych i dla większości przeciętnych użytkowników, te dwa problemy są łatwo rozwiązywalne.

Przywracanie danych z HDD spośród potłuczonych automatycznie – serwis.

Partycje to kolejny duży problem dla wielu użytkowników domowych i osób, które regularnie przeprowadzają odzyskiwanie danych. Jedną z największych przykrości dla większości użytkowników jest ciągła potrzeba ponownego uruchamiania komputera po utracie plików. Na szczęście, oprogramowanie do zarządzania partycjami od diskgenius rozwiązuje oba te problemy. Chociaż diskigma nie jest tak popularna jak niektóre inne konkurencyjne programy, to z pewnością nie zaszkodzi mieć zapasowe rozwiązanie, jeśli go potrzebujesz.

Ostatnim ważnym obszarem, w którym Diskgenius różni się od wielu innych rozwiązań oprogramowania do odzyskiwania danych, jest interfejs użytkownika. Wśród konkurencyjnych produktów, Disk Genius jest zdecydowanie najłatwiejszy w użyciu. Interfejs jest dość intuicyjny, nawet dla początkujących użytkowników komputerów. Nawet dla osób, które już wcześniej korzystały z oprogramowania do naprawy komputerów, interfejs będzie dość łatwy do zrozumienia. Disk Genius jest również najtańszym z topowych produktów. Chociaż dla przeciętnego użytkownika może to nie być wielka sprawa, może to zdecydowanie stać się problemem dla niektórych poważnych użytkowników komputerów, którzy zainwestowali dużo pieniędzy w swoje maszyny.

Niektóre z innych programów oprogramowania do odzyskiwania danych mają podobne doświadczenia użytkownika, ale mają tendencję do być mniej przystępne. RegainISP, na przykład, ma nieco mniej polerowany wygląd i sposób działania niż niektóre z innych rozwiązań na rynku. To zdecydowanie może być problemem dla niektórych użytkowników domowych i przypadkowych użytkowników PC. Na szczęście jednak, wszystkie te problemy są dość niewielkie. W większości przypadków, większość użytkowników nie zauważy lub nie będzie się przejmować żadnymi problemami, z wyjątkiem problemów z kompatybilnością formatów plików.

Przywracanie danych spośród krążka wypity dostarcz do serwisu.

Oczywiście, nawet przy stosunkowo nieskomplikowany interfejs i łatwy w użyciu interfejs, istnieje znacznie większy problem, który może dręczyć wielu użytkowników domowych i przypadkowych użytkowników komputerów, jeśli chodzi o proces odzyskiwania danych: problemy z kompatybilnością. Jeśli twój komputer działa w systemie Windows, to prawdopodobnie nie będzie miał żadnych problemów z kompatybilnością z żadnym z płatnych aplikacji do odzyskiwania danych na rynku. Jednak Mac lub Linux komputer może napotkać problemy z niektórych programów.

Największy problem, jaki może pojawić się przy próbie użycia jednego z powyższych programów na komputerze Mac lub Linux, jest związany z odzyskiwaniem danych. Programy te mogą z łatwością pracować zarówno z systemem Windows, jak i Mac (choć nie zawsze z powodzeniem), ale istnieją różnice, jeśli chodzi o odzyskiwanie plików. Największa różnica ma tendencję do być związane z tym, jak pliki są postrzegane w systemie. Aby uzyskać większość plików odzyskanych z komputera Mac lub Linux, użytkownik musi albo przesłać obraz do ich maszyny (co może zająć trochę czasu w zależności od wielkości obrazu), lub użyć jednej z aplikacji do odzyskiwania danych na rynku, aby skopiować pliki do maszyny. Wiele razy, ta metoda nie będzie sukces, zwłaszcza jeśli obraz jest bardzo duży rozmiar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Ogrodzenia akustyczne to przegrodzenia akustyczne
Next post Odzyskiwanie danych z z uszkodzonego dysku SSD tak mozesz się przygotować.