Ciekawy pomysł na prezent.

Idąc z duchem czasu, coraz chętniej wybieram na prezent coś nieoczekiwanego, z humorem i dużą dozą dystansu. Szczególnie że na rynku znajdziemy bardzo dużo pomysłów na to by sprawić komuś radość. Sklepy z gadżetami cieszą się ogromnym powodzeniem. Oferują one rzeczy z zakresu obyczajowości, intymności czy też zwykłe pamiątki. Największą popularnością cieszą się jednak podarunki należące do grupy tzw. “śmiesznych”. Oto kilka najpopularniejszych.

  1. Czapka z wiatraczkiem. Bardzo dobrze sprawdzi się w trakcie upałów. Będzie też atrakcją podczas spotkań ze znajomymi. Wbudowany w daszku wiatraczek zasilany jest bateriami słonecznymi. Czapka bez wątpienia przyniesie ochłodę w upalne dni. Można ja założyć do pracy w ogródku, na plażę lub na grilla.
  2. Gigantyczny kieliszek butelka. To pozycja skierowana głównie do Pań, choć nieliczni panwie też chętnie korzystają z dobrodziejstw tego wynalazku. Z pewnością będzie najlepszym gadżetem na samotne wieczory albo typowe pidżama party. Niejedna wielbicielka wina z ogromną przyjemnością przyjmie taki upominek.
  3. Matematyczny zegarek geniusza. Ciekawa propozycja dla osób lubiących matematykę. Z tarczy zegarka zamiast godzin znajdują się równania matematyczne wskazujące na ich wartość cyfrową. Dla satysfakcji można każde z tych równań rozwiązać. Prezent idealny dla matematyka, informatyka, inżyniera czy fizyka.
  4. Konserwa tematyczna. Przygotowana specjalnie na różne okazje: dla 18 latków, 30 latków, młodych rodziców, itp. Każda z nich zawiera w sobie mini gadżety charakterystyczne dla każdej rodzaju okazji. Najbardziej uniwersalna to koperta pełna hajsu, która sprawi uśmiech na twarzy każdej osobie.
  5. Lampka rowerowe jaja. Choć to gadżet dość kontrowersyjny, to z drugiej strony bardzo praktyczny. Przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo na drodze. Kształt lampki jest tak jednoznaczny, że kierowcy już z daleka będą zauważali rowerzystę. Można ją zawiesić bezpośrednio pod siodełkiem, dzięki czemu jeszcze bardziej wzmacnia widoczność.